Lampy solarne i hybrydowe

 

 Produkowane przez nas lampy dzielą się na dwie podstawowe grupy produktowe:

1. Lampy solarne wykorzystujące do produkcji energii elektrycznej wyłącznie panele solarne.

2. Lampy hybrydowe ,które do do wytworzenie energii elektrycznej wykorzystują oprócz paneli solarnych dodatkowo mikrolekrtownie wiatrowe.

Wielkość bezpośredniej konwesji energii słonecznej w energię elektryczną przez panele solarne zależna jest od nasłonecznienia.

Można dla celów porównawczych określić iż dla dnia słonecznego efektywność produkcyjna wynosi 100% i spada praktycznie do 0 w dniach gdy występuje pełne zachmurzenie lub następują ciągłe opady. Szybkość ładowania zależy zarówno od wielkości paneli solarnych jak również ich jakości a w przypadku lamp hybrydowych od jakości i mocy zastosowanych mikroelektrowni wiatrowych.

AUTONOMIA LAMPY - Czas pracy (liczony w ilości nocy zgodnie z normami)  w warunkach, w których w ciągu określonej ilości dni urządzenie nie będzie mogło (produkować) dokonać konwesji energii słonecznej  i magazynować jej.

Według naszych standardów minimalna autonomia urządzeń w naszej strefie nie powinna być mniejsza niż 6 (nocy).

 

Dlaczego my?

..….dlatego iż od początku filozofią działania i rozwoju naszej firmy było i jest konstruowanie i budowa (urządzeń) lamp solarnych oraz hybrydowych o wysokiej autonomii i niezawodności. Opiera się ona na polskiej myśli technicznej i wykorzystuje światowe doświadczenia w tej dziedzinie. Stosujemy sprawdzone i przetestowane elemety oraz matriały do budowy lamp. Nasza praca i produkcja oparta jest na zespole fachowych i energicznych osób ciągle doskonalących swoją wiedzę, umiejętności i warsztat.

 • Realizacje

  Najnowsze realizacje

  resep_1.jpg
 • Lampy

  Informacje o produktach

  resep_2.jpg
 • O nas

  O naszej firmie

  resep_3.jpg