Instalacje Specjalne

Instalacje specjalne to realizacje oświetlenia zarówno terenów jak również obiektów i budynków z wykorzystaniem paneli solanych lub mikroelektrowni wiatrowych dla których częstokroć nie wchodzi w grę umieszczenia ich na słupie oświetleniowym i zachodzi konieczność szukania innych rozwiązań.

Są to również rozwiązania w warunkach w których zachodzi groźba podtopień terenów lub miejsc w których typowa instalacja urządzenia będzie niemożliwa.

Coraz częstszą sytuacją są pytania dotyczące oświetlenia zewętrznego obiektów takich jak konstrukcje reklamowe dla których rozwiązania oświetlenia konwencjonalnego nie są możliwe z różnych powodów i nie zawsze ekonomicznych.

W takich przypadku zapewniamy zarówno opracowania koncepcyjne jak również realizację inwestycji pod klucz.

Zapraszamy do współracy.

 

Dlaczego my?

..….dlatego iż od początku filozofią działania i rozwoju naszej firmy było i jest konstruowanie i budowa (urządzeń) lamp solarnych oraz hybrydowych o wysokiej autonomii i niezawodności. Opiera się ona na polskiej myśli technicznej i wykorzystuje światowe doświadczenia w tej dziedzinie. Stosujemy sprawdzone i przetestowane elemety oraz matriały do budowy lamp. Nasza praca i produkcja oparta jest na zespole fachowych i energicznych osób ciągle doskonalących swoją wiedzę, umiejętności i warsztat.

 • Realizacje

  Najnowsze realizacje

  resep_1.jpg
 • Lampy

  Informacje o produktach

  resep_2.jpg
 • O nas

  O naszej firmie

  resep_3.jpg